Цирк з тваринами


Дорогі друзі!


Пропонуємо для перегляду спеціальний розділ "Цирк з тваринами". Відтепер тут публікуватимуться актуальні факти та правдиві новини щодо умов поводження з тваринами у циркових підприємствах України, Європи та світу, а також офіційна реакція Державної циркової компанії України на випадки, починаючи від "перевертання" фактів деякими громадськими організаціями відносно умов утримання та роботи тварин, закінчуючи "пікетами" із залученням титушок, а також інших осіб, які разово або постійно знаходяться на зарплатах у тих, прикінцевою метою кого є заборона виступу тварин у державних циркових підприємствах, а як наслідок - втрата інтересу українського глядача до основної складової циркової вистави - дресирування, та доведення таким чином державних циркових підприємств до закриття, і встановлення на місці кожного державного цирку (а всі цирки України знаходяться в центрах великих міст) інших будівель, житлових, офісних або торгівельних. Всі ми розуміємо, що розгортання подій за подібним сценарієм не допустять ані керівники державних циркових підприємств ані виконавчий орган, а керівники "громадських" організацій, певна річ, на жоден контакт не йдуть та на пропозиції перемовин не реагують, бо треба відпрацьовувати довіру. Тому, з метою висвітлення правдивої та актуальної інформації ми й запускаємо на сайті Компанії сторінку "Цирк з тваринами".


Рішення Нідерландського суду

Рішення Нідерландського суду

Нідерландський суд вирішив долю слона на ім'я Буба, мешканця цирку «Фрейвальд». Активісти вимагали конфіскувати і вивезти тварину, щоб помістити його в німецький парк … Аргумент, що «Буба» страждає від ізоляції, і як результат, знаходиться в поганому психічному і фізичному стані, було спростовано висновками фахівців з психології поводження тварин. Експерти, призначені судом, підтвердили, що тварина знаходиться в гарному стані здоров'я та на 100% інтегрована в життя цирку, знаходиться в ідеальних стосунках з іншими тваринами, а також дресирувальниками. Крім того, в їх висновках підкреслюється, що було серйозною помилкою видалити слона з його звичного середовища, тобто з цирку, бо в німецькому “Парку Тварин” він більше не їв і був у депресивному стані … Адвокати заявляють, що це рішення буде прецедентом в юриспруденції і навіть можуть поставити під сумнів закон в Нідерландах, яким було заборонено циркам використовувати тварин, які не є домашніми … Тому Бубу було повернуто в цирк «Фрейвальд» після вимушеного дворічного перебування в парку тварин в Німеччині.


Акція протесту проти утримання тварин.

Акція протесту проти утримання тварин.


28 січня 2018 року. Під Львівським державним цирком було "невідомою" громадською організацією із залученням титушок було організовано "акцію протесту" проти утримання тварин у державних циркових підприємствах. Дякуємо львівському телеканалу НТА за трансляцію з місця події. На місці працюють правоохоронці. В одного з активістів знайшли ніж, як наслідок - поліція пов'язала усіх протестувальників. На місці добре спрацювали правоохоронці. В "активістів" знайшли ножі, скальпелі, арматури та димові шашки, як наслідок - поліція пов'язала усіх протестувальників.
шаблоны для dle
КУПИТИ КВИТОК

Афiша

Цирк на водi
"Конi та Леви"
Цікаве відео

Випадкове фото


Прогноз погоди

Реклама


Оптимизовано под браузери:
Mozilla Firefox, Opera, Flock, SeaMonkey Google Chrome
Internet Explorer Не підтримується так-як не визнана нами браузером як таким.
design & programmed by RISCK & Ceriel © 2011-2019